Jaunumi

LZA Senāta Atzinības rakstus saņem Aldonis Vrubļevskis un Genadijs Maričevs

10-03-2020

Šodien, 10. martā, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Senāts piešķīra un pasniedza LZA Senāta Atzinības rakstus Latvijas Olimpiskajai komitejai un tās prezidentam Aldonim Vrubļevskim par daudzsējumu sporta enciklopēdijas "Olympic Encyclopedia" sagatavošanu un izdošanu, kā arī šīs enciklopēdijas autoram Genadijam Maričevam par Latvijas sporta vēstures pētījumiem.

Foto - LZA: LZA prezidents Ojārs Spārītis, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldonis Vrubļevskis, "Olympic Encyclopedia" autors Genadijs Maričevs


Pēdējā atjaunošana 10-03-2020

Valsts prezidents izsaka gandarījumu par LU Cietvielu fizikas institūta devumu Latvijai un pasaulei

9-03-2020

Piektdien, 6. martā, Valsts prezidents Egils Levits apmeklēja Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūtu (LU CFI), lai iepazītos ar institūta aktuālajiem pētījumiem un tiktos ar tā darbiniekiem.

Lasīt tālāk...

Pēc akadēmiskās diskusijas par koronavīrusu SARS CoV2: ziņas medijos

6-03-2020

Vakar, 5. martā, Latvijas Zinātņu akadēmija rīkoja akadēmisku diskusiju par koronavīrusa SARS CoV2 izcelsmi, klīniskajām izpausmēm, ārstēšanas iespējām, kā arī pētījumiem un sasniegumiem pretvīrusu preparātu izstrādē. Diskusija tika atspoguļota vairākās mediju ziņās.

Pēdējā atjaunošana 6-03-2020
Lasīt tālāk...

LZA un Ukrainas Politikas zinātņu akadēmijas sadarbības līguma parakstīšana

4-03-2020

Š.g. 3. martā notika Ukrainas Politikas zinātņu un Latvijas Zinātņu akadēmijas tikšanās, kurā apsprieda iespējamos sadarbības virzienu prioritātes un parakstīja sadarbības līgumu. Sanāksmē piedalījās Ukrainas vēstnieks Latvijā Olexandrs Miščenko,


Sanāksmes dalībnieki pēc sadarbības līguma parakstīšanas. Foto: K.Broks.

Pēdējā atjaunošana 4-03-2020
Lasīt tālāk...

Rīgas deklarācijā uzsvērta zinātņu akadēmiju kā zinātniskās izcilības, ekspertīzes un viedokļu līdera loma

26-02-2020

Š.g. 25. februārī, Baltijas jūras valstu zinātņu akadēmiju sadarbības konferences "Inovācijas - 21. gadsimta dzinējspēks" laikā, notika reģiona valstu zinātņu akadēmiju vadītāju sagatavotās sadarbības deklarācijas - Rīgas deklarācijas - parakstīšana. Deklarācija paredz visu reģiona zinātņu akadēmiju un vadošo augstskolu sadarbību zinātnes projektu realizēšanā, kā arī vienota Baltijas jūras reģiona zinātnes inovāciju platformas izveidi.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 46 - 54 no 602
Powered by Elxis - Open Source CMS