Jaunumi

LZA prezidents Melngalvju namā tiekas ar Zviedrijas kroņprincesi Viktoriju

19-09-2014

Zviedrijas kroņprincese Viktorija, uzsākot darba vizīti Latvijā, 17.septembrī Melngalvju namā tikās ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu. Tikšanās ietvaros Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis kroņprincesi Viktoriju iepazīstināja ar Melngalvju nama vēsturi un Austrumeiropā lielāko zviedru karaļu portretu kolekciju.

Pēdējā atjaunošana 19-09-2014
Lasīt tālāk...

Prezidents Ojārs Spārītis tiekas akadēmijā ar Turcijas vēstnieci

18-09-2014

Ceturtdien, 18. septembrī prezidents Ojārs Spārītis tikās ar Turcijas vēstnieci Latvijā Šerifi Serapu Ozdžoškunu (Şerife Serap Özcoşkun), kas ieradās akadēmijā atvadu vizītē. Sirsnīgās sarunas gaitā vēstniece interesējās par akadēmijas iesaisti Latvijas prezidentūras ES Padomē pasākumu programmā. Vēstniece atzinīgi izteicās par mūsu valsts lielo potenciālu ārvalstu studentu piesaistei augstskolās un izteica gandarījumu, ka viņas trīs gadu kadences laikā Latvijā Turcijas studentu skaits, kas ierodas Latvijas augstākajās mācību iestādēs Erasmus mobilitātes programmas ietvaros ir pieaudzis no nepilna desmita līdz diviem simtiem. Noslēgumā vēstniece ierakstīja pateicību LZA Viesu grāmatā.

Ministre pateicas zinātniekiem par sasniegto

27-08-2014

Ina Druviete: Mūsu zinātnieku sasniegums pretvēža zāļu izstrādē apliecina Latvijas zinātnes konkurētspēju pasaulē

Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete pauž gandarījumu par Latvijas zinātnieku sasniegumu, izgudrojot un sintezējot Latvijā darbīgo vielu pretvēža zāļu izgatavošanai, un sveic zinātniekus ar nozīmīgo panākumu.

Pēdējā atjaunošana 28-08-2014
Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS