Jaunumi

Valsts un valdības amatpersonām nosūtīts LZA, Latvijas Rektoru padomes un Latvijas Universitāšu asociācijas kopīgais paziņojums par grozījumiem Augstskolu likumā

26-05-2020

Š.g. 26. maijā Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam, Latvijas Republikas Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam, Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei, Latvijas Republikas Saeimas frakcijām un deputātiem, kā arī izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai un plašsaziņas līdzekļiem nosūtīts Latvijas Zinātņu akadēmijas, Latvijas Rektoru padomes un Latvijas Universitāšu asociācijas kopīgais paziņojums par grozījumiem Augstskolu likumā.

Lasīt tālāk...

LZP izsludina divu VPP "Humanitāro zinātņu digitālie resursi" un "Augstas enerģijas fizika un paātrinātāju tehnoloģijas" projektu pieteikumu atklātos konkursus

22-05-2020

Latvijas Zinātnes padome izsludinājusi divu valsts pētījumu programmu -  "Humanitāro zinātņu digitālie resursi" un "Augstas enerģijas fizika un paātrinātāju tehnoloģijas" - projektu pieteikumu atklātos konkursus.

Pēdējā atjaunošana 22-05-2020
Lasīt tālāk...

Augstskolu rektori un Latvijas Zinātņu akadēmija aicina Saeimu noraidīt Augstskolu likuma grozījumu un izstrādāt kvalitatīvu reformas plānu

20-05-2020

Otrdien, 19. maijā, pēc Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) aicinājuma diskusijā par Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātajiem un Ministru kabinetā akceptētajiem grozījumiem Augstskolu likumā tikās LZA vadība un Latvijas augstskolu rektori. Diskusijā klātienē un attālināti piedalījās vairāk nekā desmit Latvijas augstākās izglītības iestāžu vadītāji.

Lasīt tālāk...

Valdība apstiprina valsts pētījumu programmu “Covid-19 seku mazināšanai”

20-05-2020

Valdība otrdien, 2020. gada 19. maijā, apstiprināja Izglītības un zinātnes ministrijas sadarbībā ar Veselības ministriju izstrādāto valsts pētījumu programmu (VPP) "Covid-19 seku mazināšanai", kā arī atsevišķas izmaiņas valsts pētījumu programmu projektu īstenošanas kārtībā.

Lasīt tālāk...

Latvijas Zinātņu akadēmija atgādina – tuvojas jauno locekļu kandidātu pieteikumu iesniegšanas termiņš

13-05-2020

Neraugoties uz ierobežojumiem, ko katras iestādes, arī Latvijas Zinātņu akadēmijas, darbībā izraisījusi ārkārtas situācija, jauno locekļu kandidātu pieteikumu iesniegšanas termiņš nav mainīts, un 2020. gada vēlēšanām izvirzīto LZA jauno locekļu kandidātu pieteikumi jāiesniedz līdz 15. jūnijam! Atgādinām, ka šogad Latvijas Zinātņu akadēmija ir izsludinājusi 20 vakances:

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 1 - 9 no 590
Powered by Elxis - Open Source CMS