Jaunākais numurs

LLMZA KOPSAPULCE: BŪT SAVĀ VIETĀ - ZINĀTNĒ

28-06-2019

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) 2019. gada 7. jūnijā notika Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) kopsapulce, kurā prezidente Baiba Rivža sniedza pārskatu par paveikto iepriekšējā posmā, tika sveikti dažādu konkursu laureāti, kā arī ievēlēti jauni LLMZA īstenie, ārzemju un goda locekļi un izsniegti diplomi 2018. gadā ievēlētajiem locekļiem.

Lasīt tālāk...

NOLIKUMS Par Valsts emeritētā zinātnieka darba atskaiti*

28-06-2019

1. Vispārīgie jautājumi

Valsts emeritētā zinātnieka statusa piešķiršanas kārtību nosaka LR MK noteikumi Nr.6992, izdoti 2010. gada 27. jūlijā un grozīti ar LR MK 08.10.2013. noteikumiem Nr.1074.

Pēdējā atjaunošana 28-06-2019
Lasīt tālāk...

LATVIJAS ZINĀTŅU AKADĒMIJAS EKONOMIKAS INSTITŪTS DIBINA SADARBĪBU AR ĶĪNAS SOCIĀLO ZINĀTŅU AKADĒMIJAS EKONOMIKAS INSTITŪTU

28-06-2019

Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts parakstīja sadarbības memorandu ar Ķīnas Sociālo zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūtu ar mērķi veicināt savstarpēju sapratni un labumu, un draudzīgu sadarbību. Delegāciju no Ķīnas Sociālo zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūta pārstāvēja profesors Pei Changhong, Ķīnas Sociālo zinātņu akadēmijas Ekonomikas Institūta bijušais direktors, profesors Liu Xiahui, Journal of Economic Research galvenais redaktors, Dr. Xie Qian, Journal of Economic Research galvenā redaktora vietnieks, un Dr. Chen Xiaoliang, Ekonomikas institūta docents. Tā bija pirmā Ķīnas Sociālo zinātņu akadēmijas pētnieku vizīte kopš 2016. gada, kad tika parakstīts sadarbības memorands starp abām Zinātņu akadēmijām.

Lasīt tālāk...

UKRAINAS MĀCĪBSPĒKU VIZĪTE LATVIJĀ

28-06-2019

Šovasar Latvijā viesojās delegācija no Ukrainas, kuras sastāvā bija četrdesmit četri mācībspēki no Ukrainas universitātēm. 12. jūnijā viesi ieradās Rīgā un tad devās uz Zemgales pusi, uz Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Vizīte tika organizēta sadarbībā ar Latvijas un Igaunijas Zinātņu akadēmijām, un Lietuvas Republikas Mikolasa Romerisa Universitāti un VPP projektu INTERFRAME-LV. Ukrainas delegācijā bija profesori un pasniedzēji no Vadima Getmana Kijevas Nacionālās ekonomikas universitātes, Tarasa Ševčenko Kijevas Nacionālās universitātes, Ternopiļas Nacionālās ekonomikas universitātes, V. Suhomļinska Nikolajevas Nacionālās universitātes un I. Mečnikova Odesas Nacionālās universitātes.

Lasīt tālāk...

AICINĀJUMS PIEDALĪTIES SEMINĀRĀ "BALTICS NETWORKING BRUNCH"

28-06-2019

Latvijas ES programmas "Eiropa pilsoņiem" informācijas punkts sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas ES programmas
"Eiropa pilsoņiem" informācijas punktiem no 2019. gada 6. septembra līdz 7. septembrim organizē divu dienu partnerības veicināšanas semināru "Baltics Networking Brunch" Birštonā, Lietuvā.

Pēdējā atjaunošana 28-06-2019
Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS