Par LZA

VPP projekts INTEFRAME – LV piedalās LLU un Varšavas Dzīvības zinātņu universitātes rīkotā starptautiskā videokonferencē: “TRENDS IN REGIONAL DEVELOPMENT IN THE EU COUNTRIES 2019”

19-11-2019

Jau 5 reizi valsts pētījumu programmu pētnieki piedalās starptautiskā videokonferencē, kuru rīko LLU sadarbībā ar Varšavas Dzīvības zinātņu universitāti. Iepriekšējos gados tā bija VPP EKOSOC - LV, bet šogad jaunās VPP projekta INTEFRAME - LV pētnieki. 5. Starptautisko videokonferenci "TRENDS IN REGIONAL DEVELOPMENT IN THE EU COUNTRIES 2019" atklāja VPP projekta INTEFRAME - LV vadītāja akadēmiķe Baiba Rivža un LLU prorektore prof. Irina Arhipova, savukārt ar referātiem uzstājās prof. Pēteris Rivža, Laila Kundziņa, Sandris Ancāns, Ina Gudele, Tatjana Lejava, Zane Vītoliņa un posterus prezentēja Lilita Ābele, Aija Eglīte, Sandra Lejniece, Rolands Feldmanis, Vera Hohlova, Maira Leševica, Inta Ostrovska, Liene Leikuma - Rimicāne, Aija Pilvere- Javorska, prof. Irina Pilvere, Olga Šulzingere.

Programma (pdf)


INTERFRAME-LV par uzņēmējdarbības digitalizāciju III Ekonomikas forumā

7-11-2019

Š. g. 31. oktobrī - 1. novembrī Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūta (LZA EI) organizētajā III Starptautiskajā ekonomikas forumā par atbalstu uzņēmējdarbībai pasākuma otrajā dienā sekcijā "Digitālie risinājumi kā efektīvs rīks uzņēmējdarbības vides straujākai attīstībai" strādāja projekta INTERFRAME-LV pētnieki (VPP "Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi valsts ilgtspējai"). Sekcijas darbu moderēja projekta INTERFRAME-LV vadītāja akadēmiķe Baiba Rivža un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) prezidente Dr. Signe Bāliņa. Piedalījās arī zinātnieki no Baltkrievijas.

Pēdējā atjaunošana 7-11-2019
Lasīt tālāk...

Finansējums izglītībai un zinātnei un VPP projekta INTERFRAME-LV pētījuma rezultāti Rīga TV24 radījumā TOP5 ar Ansi Bogustovu

4-11-2019

Par svarīgiem jautājumiem un aktualitātēm saistībā ar finansējums izglītībai un zinātnei un par VPP projekta INTERFRAME-LV pētījuma rezultātiem Rīga TV24 raidījumā TOP5 pie Anša Bogustova viesojās LZA akadēmiķe, LLU profesore Baiba Rivža. Raidījumu variet skatītes šeit: https://xtv.lv/rigatv24/video/4OW7qMr67vY-22_10_2019_zinu_top_5


Pēdējā atjaunošana 4-11-2019

III Starptautiskais Ekonomikas Forums

31-10-2019

III Starptautiskais Ekonomikas Forums "UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATBALSTS:
traucējoši faktori, zinātnē balstītie risinājumi & starptautiskā sadarbība"
2019. gada 31. oktobrī - 1. novembrī

Šajās dienās, 31. oktobrī un 1. novembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā notiek III Starptautiskais Ekonomikas Forums "UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATBALSTS: traucējoši faktori, zinātnē balstītie risinājumi & starptautiskā sadarbība".

Pēdējā atjaunošana 4-11-2019
Lasīt tālāk...

VPP projekta INTEFRAME-LV pētījumu rezultātu prezentācija Baltkrievijā

14-10-2019

VPP projekta INTEFRAME-LV vadītāja akad. Baiba Rivža piedalījās Baltkrievijas Nacionālās Zinātņu akadēmijas kongresā "Zinātne, uzturs un veselība", kurš norisinājās Minskā no 2. līdz 5. oktobrim. B. Rivža kongresa plenārsēdē uzstājās ar ziņojumu "Research in food production and security for Latvia Society needs" un iepazīstināja klātesošos klausītājus ar Latvijas pētījumiem un pieredzi VPP INTERFRAME-LV projekta ietvaros.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 1 - 9 no 26
Powered by Elxis - Open Source CMS