Lauksaimn. un meža zin.n.

LAUKSAIMNIECĪBAS UN MEŽA ZINĀTŅU NODAĻA

Akadēmijas laukumā 1, Rīga, LV 1050
Tel.: 67223448; 29215144. Fakss: 67821153
E-pasts: lmzn@lza.lv

Nodaļas padome

Nodaļas priekšsēdētāja Baiba RIVŽA

Nodaļas priekšsēdētājas vietnieks Bruno ANDERSONS

Zinātniskā sekretāre Ligita ĀZENA

Padomes locekļi

Aleksandrs JEMEĻJANOVS, Īzaks RAŠALS

Nodaļa šobrīd apvieno 30 LZA locekļus, t.sk. 9 īstenos, 2 goda locekļus 2 ārzemju locekļus un 17 korespondētājlocekļus.

Ar nodaļas darbību saistīti 2 LZA goda doktori.


Dokumenti

Nodaļas nolikums (pdf)

Nodaļas 2019. gada darba plāns (pdf)


Eiropas Lauksaimniecības, pārtikas un dabaszinātņu akadēmiju apvienības Ģenerālasamblasambleja

4-06-2008

Norisinājusies Eiropas Lauksaimniecības, pārtikas un dabaszinātņu akadēmiju apvienības Ģenerālasambleja un saistītais seminārs „Atjaunojamie enerģijas resursi, produkcija un tehnoloģijas”. Par Apvienības prezidenti ievēlēta akadēmiķe Baiba Rivža

 

lmzn_asambl.JPG 
Apvienības prezidents akadēmiķis Kristians Hera (Rumānija) nodod Apvienības prezidenta pilnvaras akadēmiķei Baibai Rivžai.

 

Š.g. 28.-31.maijā Latvijā norisinājās Eiropas Lauksaimniecības, pārtikas un dabaszinātņu akadēmiju apvienības (turpmāk – Apvienība) V Ģenerālasambleja (turpmāk – Asambleja) un saistītais seminārs „Atjaunojamie enerģijas resursi, produkcija un tehnoloģijas”. Līdz ar Asemblejas organizēšanu Latvija ir ieguvusi Apvienības prezidējošās valsts statusu līdz 2010.gadam un par Apvienības prezidenti ievēlēta Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas prezidente, akadēmiķe Baiba Rivža. Par Apvienības viceprezidējošo valsti ir nominēta Ukraina. Latvija, kā prezidējošā valsts, ir atbildīga par Apvienības statūtos ietverto uzdevumu izpildi, sadarbības nodrošināšanu ar Eiropas Komisiju un citām saistītajām institūcijām, koordinācijas pasākumu nodrošināšanu starp Apvienības dalībvalstīm, jaunu dalībvalstu piesaistīšanu, kā arī Apvienības mājas lapas uzturēšanu.

Pēdējā atjaunošana 4-06-2008
Lasīt tālāk...

Konkurss “Sējējs – 2008”

19-05-2008

grupa “Zinātne lauku attīstībai”

Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija aicina līdz šī gada 16.jūnijam iesniegt darbus konkursam “Sējējs 2008” grupā “Zinātne lauku attīstībai”.

Pēdējā atjaunošana 19-05-2008
Lasīt tālāk...

Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas darbība 2007.gdā

26-04-2008

2007. gadā Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļa (LMZN) sekmīgi īstenoja Zemkopības ministrijas finansēto projektu „Forsaita speciālistu tīkla pielietojums lauku politikas atbalstam un lauksaimniecības pētījumu un iekārtu datubāzes pilnveidošana”.

Sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmiju (LLMZA) tika īstenots Zemkopības ministrijas Lauku atbalsta dienesta finansēts projekts, kas paredz atbalstu nevalstiskajām organizācijām lauksaimniecības jomā.

25. janvārī LZA, LLMZA un Zemkopības ministrija parakstīja Nodomu protokolu, kura ietvaros vienojās par brīvprātīgu sadarbību augstāko izglītību, zinātni un praksi apvienojošo dokumentu izstrādē, kopīgu pētījumu veikšanā lauksaimniecības, lauku attīstības un meža zinātnes jomā, kopīgu konferenču, izstāžu un citu pasākumu rīkošanā zinātnes sasniegumu popularizēšanai, informācijas apmaiņā starp zinātnes struktūrām un lauksaimnieku profesionālajām organizācijām un speciālistiem starptautiskās zinātniskās sadarbības veicināšanā, kā arī sadarbību citās sfērās.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 21 22 23 24 25 26 27 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 235 - 237 no 237
Powered by Elxis - Open Source CMS