Lauksaimn. un meža zin.n.

LAUKSAIMNIECĪBAS UN MEŽA ZINĀTŅU NODAĻA

Akadēmijas laukumā 1, Rīga, LV 1050
Tel.: 67223448; 29215144. Fakss: 67821153
E-pasts: lmzn@lza.lv

Nodaļas padome

Nodaļas priekšsēdētāja Baiba RIVŽA

Nodaļas priekšsēdētājas vietnieks Bruno ANDERSONS

Zinātniskā sekretāre Ligita ĀZENA

Padomes locekļi

Aleksandrs JEMEĻJANOVS, Īzaks RAŠALS

Nodaļa šobrīd apvieno 30 LZA locekļus, t.sk. 9 īstenos, 2 goda locekļus 2 ārzemju locekļus un 17 korespondētājlocekļus.

Ar nodaļas darbību saistīti 2 LZA goda doktori.


Dokumenti

Nodaļas nolikums (pdf)

Nodaļas 2018. gada darba plāns (pdf)


LZA LMZN un LLMZA prezidija kopsēde

20-01-2009

2009. gada 19.janvārī, plkst.16.00, Rīgā, Latvijas Zinātņu akadēmijas (turpmāk – LZA) Senāta zālē norisinājās LZA Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas (turpmāk – LMZN) un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (turpmāk – LLMZA) prezidija kopsēde, kuru vadīja LLMZA prezidente akad. B. Rivža. Sēdē piedalījās 10 dalībnieki. Pēc darba kārtības apstiprināšanas tika sniegti ziņojumi par Lauksaimniecības un Mežzinātņu nodaļu plānotajiem pasākumiem 2009.gadā kā arī apspriests LZA LMZN sadarbībā ar LLMZA 2009.gada pasākumu plāns. Kopsēdes dalībnieki izteica ierosinājumus un veica labojumus sagatavotajā gada plāna projektā, rezultātā tas tika pieņemts par pamatu turpmākajam pasākumu plānam.

Lasīt tālāk...

LLMZA un LZA LMZN gada kopsapulce

8-01-2009

Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas
un Latvijas Zinātņu akadēmijas
Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas
GADA KOPSAPULCE

2008. gada 19. decembrī Jelgavas pils aulā norisinājās Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (turpmāk – LLMZA) gada kopsapulce, kurā piedalījās LLMZA prezidijs, īstenie, goda un ārzemju locekļi, LZA Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas (turpmāk - LZA LMZN ), kā arī Latvijas Zinātņu akadēmijas (turpmāk – LZA) un Zemkopības ministrijas (turpmāk – ZM) vadība, pārstāvji no Latvijas Lauksaimniecības universitātes (turpmāk – LLU) un tā zinātniskā institūta „Sigra”, Latvijas Universitātes (turpmāk – LU) u.c..

Pēdējā atjaunošana 14-01-2009
Lasīt tālāk...

LLMZA un LZA LMZN izbraukuma sēde

8-01-2009

LLMZA un LZA LMZN izbraukuma sēde uz
Valsts Priekuļu laukaugu selekcijas institūtu

nodalas/lmzn_Priekuli.JPG

2008.gada 21.novembrī Priekuļu Laukaugu selekcijas institūtā norisinājās Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (turpmak – LLMZA) prezidija sadarbībā ar Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļu (turpmāk – LMZN), izbraukuma sēde Zemkopības ministrijas (turpmāk - ZM) finansētā projekta „Forsaita speciālistu tīkla pielietojums lauku politikas atbalstam un lauksaimniecības pētījumu un iekārtu datu bāzes pilnveidošana” (turpmāk – Projekts) ietvaros. Sēdē piedalījās LLMZA prezidente prof. B. Rivža, LLMZA viceprezidents prof. D. Lapiņš, LMZN priekšsēdētāja p.i. prof. A. Treimanis un citi LMZN pārstāvji.

Pēdējā atjaunošana 14-01-2009
Lasīt tālāk...

LZA LMZN un LLMZA prezidija kopsēde

8-01-2009

LZA LMZN un LLMZA prezidija kopsēde

2008. gada 6.oktobrī, Rīgā, Latvijas Zinātņu akadēmijas (turpmāk – LZA) Senāta zālē, plkst.13.30 norisinājās Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (turpmāk – LLMZA) prezidija un LZA Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas (turpmāk – LMZN) kopsēde, kuru vadīja LLMZA prezidente akad. B. Rivža un LZA LMZN p.i. prof. A. Treimanis. Sēdē piedalījās 14 dalībnieki. Pēc darba kārtības apstiprināšanas akad. B. Rivža aicināja LZA korespondētājlocekļa vietas kandidāti prof. I. Pilveri sniegt ziņojumu par savu darbību un sniegumiem zinātnē.

Pēdējā atjaunošana 14-01-2009
Lasīt tālāk...

LZA Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas izbraukuma sēde Valmierā

1-12-2008

nodalas/valmiera.JPG

2008.g. 3. oktobrī nodaļas biedri kopā ar Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas, LLU un tā institūta „Sigra” kolēģiem apmeklēja a/s „Valmieras piens”. Izbraukumā piedalījās arī citu LZA nodaļu zinātnieki. Padomes priekšsēdētājs Harijs Panke un iepirkumu direktore Irēna Škoba detalizēti pastāstīja par ražotnes izveidošanu, tās modernizāciju un produktiem. Pēc pāris stundu ilgas diskusijas sēdes dalībnieki ražošanas direktora Māra Cera vadībā apskatīja a/s modernos, automatizētos ražošanas iecirkņus.

Pēdējā atjaunošana 1-12-2008
Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 21 22 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 181 - 189 no 193
Powered by Elxis - Open Source CMS