Par LZA

Valsts pētījumu programmas EKOSOC-LV darba seminārā tiks apspriesti zinātnes dzīves aktuālie jautājumi

14-11-2017

Otrdien, 28. novembrī plkst. 12 Latvijas Zinātņu akadēmijas Sēžu zālē norisināsies valsts pētījumu programmas (VPP) 5.2. „Tautsaimniecības transformācija, gudra izaugsme, pārvaldība un tiesiskais ietvars valsts un sabiedrības ilgtspējīgai attīstībai - jaunas pieejas ilgtspējīgas zināšanu sabiedrības veidošanai (EKOSOC-LV)" darba vadības seminārs. Semināra laikā tiks apspriests ne tikai paveiktais programmas projektos, bet arī vairāki aktuāli jautājumi - valsts pētījumu programmu nākotne un finansējums, zinātnes prioritārie virzieni 2018.-2021. gadā, kā arī gatavošanās 2018. gada paredzētajam Pasaules Latviešu zinātnieku kongresam.

Lasīt tālāk...

VPP EKOCOC-LV atbalsta Jauniešu izaugsmes forumu "Solis-2017"

10-11-2017

No 3. līdz 5. novembrim Ventspils novada Popes pagastā norisinājās Jauniešu izaugsmes forums "Solis-2017". Forums notiek ar VPP EKOSOC-LV vadītājas akadēmiķes Baibas Rivžas atbalstu. Forumā dalībniekus uzrunāja LLU doktorante Linda Sūniņa un klātesošie noklausījās referātu "Tavas domas - mana balss. VPP EKOSOC-LV aptauja tās būtība un nozīme". Dalībnieki aktīvi iesaistījās diskusijā par Latvijas lauku un reģionu attīstības procesiem, izklāstīja savu viedokli, kā veicināt uzņēmējdarbības attīstību valstī, īpaši Kurzemē un Zemgalē.

Pēdējā atjaunošana 15-11-2017
Lasīt tālāk...

LZA akadēmiķe un VPP EKOSOC- LV vadītāja B. Rivža Tallinā diskutē par VPP tālāku attīstību

1-11-2017

Tallinā (Igaunijā) no 11. līdz 13. oktobrim norisinājās augsta līmeņa ES prezidentūras konference "Eiropas pētniecības izcilība - ietekme un vērtības sabiedrībai", īpašu uzmanība tajā tika veltīta Eiropas ekonomiskajai un Eiropas zinātnes un inovāciju attīstībai pēc 2020. gada, uzsverot ciešākas sadarbības nepieciešamību starp pētniekiem, politiķiem, NVO, ražošanas jomām un uzņēmējiem no dažādām nozarēm.  Konferencē un diskusijās par VPP tālāku attīstību piedalījās LZA akadēmiķe un VPP EKOSOC- LV vadītāja B. Rivža. 

Pēdējā atjaunošana 1-11-2017
Lasīt tālāk...

Ikgadējā videokonference aktualizē viedas izaugsmes lomu reģionālajā attīstībā

1-11-2017

27.oktobrī Latvijas Lauksaimniecības universitāte sadarbībā ar Varšavas Dzīvības zinātņu universitāti (Polija) organizēja 3.staptautisko zinātnisko videokonferenci "Trends in regional development in the EU countries 2017". Konferencē piedalījās 48 dalībnieki no Latvijas, Polijas un Ķīnas. Trīs gadu periodā videokonferencē ir piedalījušies vairāk kā 150 dalībnieku. Videokonferences dalībnieki atzinīgi novērtēja informāciju komunikāciju tehnoloģiju aktīvāku un intensīvāku izmantošanu konferenču organizēšanā, norādot, ka diskusijas ar kolēģiem citās valstīs ir nozīmīga pētījumu sastāvdaļa.

Lasīt tālāk...

Projekta 4D4F un VPP EKOSOC vadītājas Baibas Rivžas dalība starptautiskā seminārā Somijā

12-10-2017

Projekta 4D4F un VPP EKOSOC vadītāja akadēmiķe Baiba Rivža laikā no 26. - 28. septembrim piedalījās Seinajoki (Somijā) Somijas Dabas resursu institūta rīkotajā  starptautiskajā Ziemeļvalstu seminārā par konkurētspējīgu un ilgtspējīgu lopkopības produkciju (Nordic workshop on competitive and sustainable animal production).

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 1 - 9 no 141
Powered by Elxis - Open Source CMS