Aktuāli

Ungārijas vēstnieka vizīte Latvijas Zinātņu akadēmijā

15-02-2018

14. februārī Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) iepazīšanās vizītē bija ieradies Ungārijas vēstnieks Latvijā Ferencs Gābors Bāņai (Ferenc Gábor Bányai). Tikšanās piedalījās LZA prezidents Ojārs Spārītis, viceprezidents Andrejs Krasņikovs, kā arī LZA prezidenta padomniece starptautisko sakaru jautājumos Ilze Trapenciere.

Pēdējā atjaunošana 15-02-2018
Lasīt tālāk...

Par Eiropas Zinātņu akadēmiju federācijas (ALLEA) paziņojumu

8-02-2018

Aicinām iepazīties ar ALLEA un Eiropas humanitāro un sociālo zinātņu akadēmisko organizāciju paziņojumu par Eiropas Komisijai par 9.ietvarpogrmmas transdisciplinaritāties nepieciešamību. Iepazīties ar Paziņojumu var šeit:

http://www.allea.org/wp-content/uploads/2017/12/Living_Together_Missions_for_Shaping_the_Future_2017.pdf


Par Eiropas Akadēmiju Zinātniskās Konsultatīvās Padomes (EASAC) Ziņojumu

8-02-2018

Aicinām iepazīties ar EASAC Ziņojumu "Pārtikas un uztura drošība un lauksaimniecība Eiropā - pētniecības iespējas un izaicinājumi":

https://online.sigmanet.lv/rc/?_task=mail&_framed=1&_frame=1&_mbox=INBOX&_uid=12583&_part=2&_action=get&_extwin=1 .


Par Eiropas Akadēmiju Zinātnisko konsultāciju projekta (SAPEA) publikāciju

8-02-2018

2017. gadā SAPEA projekta ietvaros Eiropas zinātnes eksperti no 40 valstīm tika aicināti izvērtēt iespējas iegūt pārtiku no okeāniem.  Aicinām iepazīties ar publikāciju "Pārtika no okeāniem", kurā izvērtētas iespējas nākotnē okeānos iegūt vairāk pārtikas un biomasas:

http://ec.europa.eu/research/sam/pdf/topics/food_ocean_sapea_report.pdf


Par Eiropas Zinātņu akadēmiju Konsultatīvās Padomes Ziņojumu „Negatīvo emisiju tehnoloģijas: kāda loma, pildot Parīzes Vienošanās mērķus?"

1-02-2018

1.februārī publicēts Eiropas Zinātņu akadēmiju Konsultatīvās Padomes (EASAC) izstrādātais Ziņojums „Negative Emission Technologies: what role in meeting Paris Agreement targets?" („Negatīvo emisiju tehnoloģijas: kāda loma, pildot Parīzes Vienošanās mērķus?"). Aicinām iepazīties ar šo Ziņojumu:https://easac.eu/publications/details/easac-net/

Pēdējā atjaunošana 1-02-2018
Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS