Noslēgusies Baltic Bonus programma 2014. gadam

31-03-2015

2015. gada 30. martā ir notikusi pēdējā Baltic Bonus rīcības komisijas sēde, ar kuru ir noslēgusies Baltic Bonus programma 2014. gadam.

Atsaucība no Latvijas zinātniskajām institūcijām bija liela, programmas ietvaros tika piešķirts finansiālais atbalsts 50 projektiem par kopējo summu 121 655.10 EUR.

Pateicamies par sadarbību visām Latvijas zinātniskajām institūcijām un aicinām sekot līdzi informācijai par iespēju piedalīties Baltic Bonus programmā 2015. gadam!


Aicina pieteikt darbus ikgadējai Baltijas Asamblejas balvai literatūrā, mākslā un zinātnē

12-03-2015

Baltijas Asamblejas (BA) balva ir nodibināta, lai sekmētu literatūras, mākslas un zinātnes attīstību Baltijas valstīs un novērtētu izcilākos sasniegumus šajās jomās. Katras balvas apjoms ir 5000 eiro, un tās tiks pasniegtas Baltijas Asamblejas sesijā, kas notiks šī gada 19.- 20.novembrī Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.

Lasīt tālāk...

Eiropas Aizsardzības aģentūra aicina iesniegt divējādās pielietojamības tehnoloģiju projektus

11-03-2015

Latvijas Zinātņu akadēmija ir saņēmusi informāciju no Aizsardzības ministrijas par  Eiropas Aizsardzības aģentūras (European Defence Agency, EDA) aicinājumu iesniegt divējādas pielietojamības tehnoloģiju projektu pieteikumus Eiropas Savienības strukturālo un investīciju fondu apguvei. Individuālie uzņēmumi, valsts un privātie pētniecības centri, akadēmijas un valsts vai pašvaldību iestādes ir aicinātas izstrādāt projektus, kas paredzēti civilai un militārai lietošanai.

Lasīt tālāk...

Akadēmiķis Jānis Stradiņš apbalvots ar Ivane Džavahišvili medaļu

3-02-2015

Š.g. 2. februārī Latvijas Zinātņu akadēmijas goda doktors gruzīnu zinātnieks Dr.h.c.hist. Nikolajs Džavahišvili Tbilisi Valsts universitātes Akadēmiskās padomes sēdē uzstājās ar priekšlasījumu par akadēmiķa Jāņa Stradiņa ieguldījumu Gruzijas zinātnē. Akadēmiskā padome vienbalsīgi atbalstīja J.Stradiņa apbalvošanu ar akadēmiķa Ivane Džavahišvili medaļu.

Pēdējā atjaunošana 2-04-2015
Lasīt tālāk...

Latvija paraksta Eiropas Kosmosa aģentūras Eiropas Sadarbības valsts plāna hartu

2-02-2015

Paužot gandarījumu par š.g. 30. janvārī parakstīto Eiropas Sadarbības valsts plāna hartu ar Eiropas Kosmosa aģentūru, Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis uzsver, ka līdz ar šo soli Latvijas ekonomikai ar zinātnieku līdzdalību paveras jaunas iespējas.

Plašāk šeit .


Powered by Elxis - Open Source CMS